Wilczki Lesko

Switch to desktop Register Login

Aktywni z naturą – las naszym przyjacielem

"Aktywni z naturą – las naszym przyjacielem" to projekt edukacyjno‐sportowy, który mieliśmy przyjemność przeprowadzić w ramach programu "Sportowa natura 2023" pod patronatem Centrum Informacyjnego Lasów Państwowych oraz Nadleśnictwa Ustrzyki Dolne, Lasy Państwowe.
 
W ramach wydarzenia, które odbyło się w sobotę 23 września kilkudziesięcioosobowa grupa "Wilczków" wraz z rodzicami i opiekunami zwiedziła Muzeum Przyrodnicze Bieszczadzkiego Parku Narodowego w Ustrzykach Dolnych, przeszła ścieżką edukacyjną na pasmo Żukowa oraz uczestniczyła w pikniku sportowo - edukacyjno - rekreacyjnym na szczycie Holicy.
 
 
Wycieczka i wspólne spotkanie było wspaniałą okazją do integracji wszystkich uczestników. Zajęcia edukacyjne prowadzone przez leśników, gry i zabawy a w trakcie pyszna kiełbaska z grilla oraz słodkości - czego chcieć więcej?
 
Dziękujemy serdecznie wszystkim zaangażowanym w organizację wydarzenia:
- Pan Maciej Szpiech Nadleśniczy oraz pracownicy Nadleśnictwa Ustrzyki Dolne
- Pracownicy Muzeum Przyrodniczego Bieszczadzkiego Parku Narodowego
- Pani Maria Szelc Firma Szelc Piekarnia-Cukiernia
- Rodzice, Trenerzy i Opiekunowie
 
Dzięki programowi "Sportowa Natura 2023" i udziale dużej grupy uczestników mogliśmy nie tylko się zintegrować, ale także aktywnie spędzić czas na świeżym powietrzu w otoczeniu lasów i pięknych widoków na Bieszczady oraz Góry Sanocko-Turczańskie.
 
Do zobaczenia na kolejnych spotkaniach integracyjnych!!!