
Na zaproszenie Szkółki Piłkarskiej MOSiR Brzozów oraz Stowarzyszenia „Orzełki”, drużyna Orlików UKS SP „Wilczki” Lesko wzięła udział w turnieju halowej piłki nożnej, rozegranym 19 marca br. w brzozowskiej hali SP.
Poprawiono: piątek, 29, kwiecień 2016 11:47
Odsłony: 7535
Czytaj więcej: TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ ORLIKÓW – rocznik 2006

Poprawiono: piątek, 29, kwiecień 2016 11:43
Odsłony: 6911

Poprawiono: piątek, 29, kwiecień 2016 11:42
Odsłony: 6515