Wilczki Lesko

Switch to desktop Register Login

KLUB 100 - nowi członkowie

Elitarne grono „KLUBU 100” – treningów w UKS SP „Wilczki” powiększyło się o kolejnych członków! Podczas uroczystych obchodów „Dnia Wilczka 2016”, które miały miejsce 25 czerwca br. wyróżnione Wilczki zostały nagrodzone okolicznościowymi pucharami i dyplomami.

Laureatami przedostatniej edycji konkursu zostali:
- Antoni Piotrowski – „Wilczek” Nr 10,
- Kacper Brajewski – „Wilczek” Nr 11,
- Michał Buszta – „Wilczek” Nr 12,
- Mateusz Horodejczuk – „Wilczek” Nr 13,
- Szymon Kmiecik – „Wilczek” Nr 14,
- Miłosz Ząbek - „Wilczek” Nr 15,
- Maksymilian Fiejtek – „Wilczek” Nr 16.
Przypomnijmy, że „KLUB 100” - treningów w UKS SP „Wilczki” Lesko to zapoczątkowana 1 stycznia 2015 roku zabawa w formie wewnętrznej rywalizacji, polegająca na sumowaniu przez członków Naszego Stowarzyszenia obecności na wszystkich zajęciach sportowych organizowanych przez UKS. Dotyczy to zarówno zajęć treningowych jak i udziału w rozgrywkach ligowych, meczach sparingowych, startów turniejowych, zajęć obozowych, itp. Stawką dla systematycznie i rzetelnie trenujących „Wilczków”, którzy przekroczą liczbę 100 treningów jest przynależność do elitarnego „KLUBU 100” z przyporządkowanym personalnie indywidualnym numerem, dodatkowo nagrodzona okolicznościowym pucharem i dyplomem.
Głównym jednak celem naszej zabawy jest przede wszystkim wyrabianie nawyku systematycznego uczestnictwa i rzetelnego podejścia do udziału w zajęciach treningowych, co z kolei przyczynia się do podnoszenia indywidualnych umiejętności piłkarskich, rozwoju sprawności ogólnej oraz kształtowania sportowej mentalności naszych podopiecznych.
Przed „Wilczkami” pozostała ostatnia edycja konkursu, której rozstrzygniecie nastąpi w październiku br. Kolejnym etapem zabawy będzie rywalizacja o miano członka KLUBU 250.

( wm )