Wilczki Lesko

Switch to desktop Register Login

„WILCZKI”. ZŁOCI MEDALIŚCI! :)

Najmłodsi piłkarscy adepci reprezentujący drużynę skrzatów UKS SP „Wilczki” Lesko (rocznik 2014/15) uczestniczyli w festiwalu piłkarskim ADR Kolejarz Cup zorganizowanym 13 grudnia br. w Zagórzu. Dla „Wilczków” udział w zawodach stanowił „światowy debiut” na piłkarskich arenach, dostarczając wielu niezapomnianych emocji i wrażeń.

 

Wilczki” bez zbędnej tremy, z wielką pasją, ambicją i determinacją przystąpiły do rywalizacji z zespołami z Rzeszowa, Sanoka, Zagórza i Dukli, staczając wiele pasjonujących pojedynków. Idea sportowej rywalizacji prowadzonej w duchu fair play, bez presji wyniku i zajętego miejsca sprzyjała dobrej zabawie, kształtując u 6-letnich piłkarzy poczucie radości i satysfakcji z gry w piłkę nożną. Za swoją postawę w zawodach „Wilczki” zebrały wiele pochlebnych recenzji. Pomimo seryjnie strzelanych i traconych goli, zwycięzcami festiwalu okazali się wszyscy, którzy do piłkarskiej rywalizacji przystąpili. Na dowód czego, każdy z zawodników otrzymał pamiątkowy złoty medal!

Gratulacje!

UKS SP „WILCZKI” Lesko reprezentowali: Franciszek Doliński, Kacper Głuszko, Felicjan Lis, Sebastian Sokolik, Michał Roś, Dominik Terlecki, Olaf Kołtun, Bruno Mirowski, Michał Latusek, Karol Szumański, trener Witold Maciela.

 (wm)