Wilczki Lesko

Switch to desktop Register Login

,,WILCZKI CAMP 2021'' PIWNICZNA ZDRÓJ


 

Zgodnie z kilkuletnią już tradycją, w ramach sportowej, letniej oferty UKS SP „Wilczki” Lesko zaprasza członków Naszego Stowarzyszenia, do udziału w VI edycji obozu sportowo - rekreacyjnego „Wilczki Camp”. Tegoroczna edycja obozu, zorganizowana zostanie w Piwnicznej Zdroju, urokliwej miejscowości położonej w malowniczej części Beskidu Sądeckiego na terenie Popradzkiego Parku Krajobrazowego.

Zgodnie z mottem przewodnim: „Zabawa, uśmiech, sportowa przygoda”, które przyświeca działaniom Naszego Stowarzyszenia, oprócz zajęć piłkarskich, harmonogram obozu przewiduje szeroki zakres działań gwarantujących uczestnikom obozu wakacyjny odpoczynek i relaks. Poniżej przedstawiamy ogólne informacje dotyczące organizacji i przebiegu obozu.

WILCZKI CAMP 2021” - INFORMACJE

 I. TERMIN:

 • 24 lipca – 1 sierpnia 2021,

 II. UCZESTNICY:

 • członkowie Stowarzyszenia UKS „Wilczki” Lesko - turnus dedykowany dla roczników 2009/2010/2011, ilość miejsc ograniczona,

 III. BAZA NOCLEGOWO – GASTRONOMICZNA:

 • Dom Wczasów Dziecięcych: Piwniczna Zdrój, ul. Zdrojowa 1, www.zsip.piwniczna.iap.pl/,

 • Organ prowadzący: Powiat Nowosądecki, nadzór pedagogiczny: Małopolski Kurator Oświaty,

 • zakwaterowanie: pokoje 3,4,5 - osobowe z węzłem sanitarnym,

 • pełne dzienne wyżywienie – śniadanie, obiad, kolacja,

 IV. BAZA TRENINGOWA:

 • stadion piłkarski ( trawa naturalna ) KS „Ogniwo” Piwniczna oraz boisko wielofunkcyjne „Orlik”,

 IV. OGÓLNY PROGRAM OBOZU:

 • zajęcia szkoleniowe z zakresu piłki nożnej,

 • kąpiele wodne: basen „Radwanów”, ścianka wspinaczkowa: hala sportowa, gry i zabawy integracyjne: boisko wielofunkcyjne,

 • zwiedzanie Piwnicznej i okolic: min. park zdrojowy, ścieżka przyrodnicza Kicarz, pijalnie wód mineralnych, wieża widokowa Eliaszówka, park Węgielnik – Skałki, cerkiew Wierchomla,

 • całodniowa wycieczka: Rytro - park linowy, edukacyjny park ekologiczny, ruiny zamku Rytro, szlak turystyczny Kordowiec – Niemcowa – Kamienny Groń,

 V. KOSZT UCZESTNICTWA:

 • informacja dostępna u trenera Mariusza,

 • obejmuje min: noclegi, wyżywienie, transport, ubezpieczenie, opłaty stadionowe, wstępy na basen, wycieczkę, park linowy oraz w/w dodatkowe atrakcje,

 VI. WARUNKI UCZESTNICTWA:

 • złożenie w terminie do 31 maja br. karty kwalifikacyjnej uczestnika obozu (dostępne u trenera Mariusza),

 • samodzielność uczestnika,

 • aktualne badania lekarskie,

 • uregulowane składki członkowskie,

 • wpłata I raty do 31 maja br.,

 • wpłata II raty do 30 czerwca br.,

 VII. INFORMACJE DODATKOWE:

 • Obóz „Wilczki Camp 2021” zostanie przeprowadzony zgodnie z wytycznymi określonymi właściwym Rozporządzeniem Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii.

 • Obóz zostanie zgłoszony do Kuratorium Oświaty i zorganizowany będzie zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 21.01.1997 w sprawie warunków jakie muszą spełniać organizatorzy wypoczynku dla dzieci i młodzieży szkolnej, a także zasad jego organizowania i nadzorowania ( Dz. U. Nr 122 z dnia 10.02.1997 i Dz. U. Nr 18 z dnia 28.02.1997 )

Zapraszamy!