Wilczki Lesko

Switch to desktop Register Login

„WILCZKI” W NATARCIU!

W sobotnie popołudnie 12 czerwca br. drużyna Skrzatów UKS SP „Wilczki” Lesko (rocznik 2014/15) uczestniczyła w festiwalu piłki nożnej zorganizowanym przez Aktiv Pro Rymanów.

Upalna pogoda sprawiła, że zawody przeprowadzone w systemie „każdy z każdym” stanowiły nie lada wyzwanie dla każdej z dziesięciu startujących drużyn. Pomimo dłuższej przerwy w startach nasz zespół dzielnie zniósł trudy sportowej rywalizacji z drużynami z Jasła, Krosna, Rymanowa, Zarszyna i Sanoka. Występ przysporzył wielu emocji, sprzyjał dobrej zabawie i przyniósł satysfakcję z gry w piłkę nożną. „Wilczki” zaprezentowały grę ofensywną, której efektem były gole zdobywane po indywidualnych szarżach, uderzeniach z dystansu lub w sytuacjach podbramkowych. W kilku meczach to bramkarze rywali stawali się bohaterami swoich zespołów, broniąc w znakomitym stylu uderzenia „Wilczków”. W defensywie z kolei, choć przydarzały się naszej drużynie chwile gapiostwa i nonszalancji, „Wilczki” z pełnym poświęceniem, odwagą i wręcz heroizmem broniły dostępu do bramki. Zgodnie z ideą festiwali piłkarskich – rywalizacja w duchu fair play, bez presji wyniku, końcowych rozstrzygnięć i osiągniętego miejsca – zwycięzcami zawodów zostali wszyscy jego uczestnicy!

Zabawa! Pasja! Sportowa przygoda! Wilczki!

UKS SP „Wilczki” Lesko reprezentowali: Franciszek Doliński, Felicjan Lis, Jakub Orłowski, Szymon Orłowski, Michał Roś, Szymon Bebkiewicz, Gracjan Tracz, Olaf Kołtun, trener Witold Maciela.

(wm)