Wilczki Lesko

Switch to desktop Register Login

DETERMINACJA, PASJA, AMBICJA = ZWYCIĘSTWO!

Drużyna Młodzików Starszych UKS „Wilczki” Lesko w kolejnym meczu Podkarpackiej Ligi Młodzików pokonała na własnym boisku zespół „Stali” Gorzyce 2:1. Obie drużyny zaprezentowały otwarty football na niezłym poziomie, dzięki czemu mecz był pełen emocji, zwrotów akcji i trzymał w napięciu niemal do ostatniego gwizdka.

Goście pomimo zerowego jak dotąd dorobku punktowego, pokazali solidną i nieustępliwą grę w defensywie z szybkim przejściem do atakowania. To oni jako pierwsi otworzyli wynik meczu, strzelając bramkę godną kamery TV. „Wilczki” ze zdwojoną determinacją i ambicją przystąpiły do odrabiania strat. Przyniosło to efekt w 15 minucie, kiedy to po indywidualnej akcji i strzale Przemka Lisowskiego piłkę zmierzająca do bramki ręką wybił obrońca. Rzut karny pewnym uderzeniem wykorzystał Szymon Latusek. Do przerwy obie drużyny stworzyły kilka sytuacji podbramkowych lecz nie przyniosły one goli. II połowę zdecydowanie lepiej rozpoczęli podopieczni trenera Mariusza Nieznańskiego i już w 34 minucie po podaniu Marcela Siuciaka, Szymek Latusek będąc „sam na sam” z bramkarzem wpakował piłkę do bramki. Po zdobyciu prowadzenia „Wilczki” przejęły inicjatywę, atakowały z pasją, stwarzając raz po raz dogodne sytuacje do strzelenia kolejnych goli. Na przeszkodzie do podwyższenia wyniku tradycyjnie stanęła strzelecka indolencja i dobrze dysponowany goalkeeper gości. Rywale nie złożyli jednak broni wyprowadzając groźne kontrataki. Starania obu drużyn ostatecznie nie przyniosły efektów bramkowych a spotkanie zakończyło się wywalczonym w pocie czoła, skromnym lecz w pełni zasłużonym zwycięstwem „Wilczków”.

UKS SP „Wilczki” Lesko – „Stal” Gorzyce 2:1 (1:1)

- bramki: 15’ 34’ Szymon Latusek

ZWYCIĘSTWO!

UKS SP „Wilczki” Lesko reprezentowali: Łukasz Horodejczuk, Nikodem Osiniak, Stefan Rogaliński, Mikołaj Kaczmarski, Maciej Piszko, Szymon Kunach, Antoni Radłowski, Szymon Latusek, Przemysław Lisowski oraz Tomasz Kaczmarski, Hubert Stachyra, Marcel Siuciak, Stanisław Buksztel, Szymon Brajewski, Wiktor Zagórski, Jakub Kunach, trener Mariusz Nieznański, kierownik drużyny Marcin Siuciak.

 (wm)