Wilczki Lesko

Switch to desktop Register Login

SOLIDNY FOOTBALL W MECZU NA SZCZYCIE

Drużyna Młodzików Starszych UKS SP „Wilczki” Lesko wzięła skuteczny rewanż i pokonała skromnie, lecz w pełni zasłużenie zespół „Plonu” Kawęczyn.

Spotkanie dwóch czołowych drużyn ligi stało na dobrym poziomie piłkarskim i dostarczyło spodziewanych emocji. Goście zaprezentowali solidną i dobrze zorganizowaną grę popartą dobrymi warunkami fizycznymi. W I połowie „Wilczki” trzykrotnie stanęły przed szansą na objęcie prowadzenia – w dogodnej sytuacji Maciej Piszko z bliska trafił piłką w bramkarza, Szymon Latusek uderzył obok bramki a Tomasz Kaczmarski nie wykorzystał sytuacji „sam na sam”. W drugiej odsłonie meczu to rywale zmarnowali znakomitą sytuację bramkową, strzelając z bliska ponad poprzeczką. Rozstrzygnięcie meczu przyniósł rzut wolny egzekwowany w 46 minucie przez Nikodema Osiniaka – po silnym uderzeniu z dystansu i niefortunnej interwencji bramkarza piłka wylądowała w bramce. Goście zaatakowali z determinacją i trafili piłką w poprzeczkę. „Wilczki” z kolei wyprowadzały szybkie kontrataki po których szansy na podwyższenie wyniku nie wykorzystali Szymek oraz Staś Buksztel.

 UKS SP „Wilczki” Lesko – „Plon” Kawęczyn 1:0 (0:0)

- bramka: 46’ Nikodem Osiniak

UKS SP „Wilczki” Lesko reprezentowali: Łukasz Horodejczuk, Mikołaj Kaczmarski, Jakub Michalak, Nikodem Osiniak, Stefan Rogaliński, Antoni Radłowski, Szymon Kunach, Szymon Latusek, Maciej Piszko oraz Tomasz Kaczmarski, Szymon Brajewski, Stanisław Buksztel, Hubert Stachyra, Wojciech Piszko, Wiktor Zagórski, Jakub Kunach, Michał Tarnolicki, trener Mariusz Nieznański.

(wm)