Wilczki Lesko

Switch to desktop Register Login

"WILCZKI" ZWYCIĘŻAJĄ W "ADR KOLEJARZ CUP 2021

Zwycięstwem drużyny Młodzików Młodszych UKS „Wilczki” Lesko zakończył się rozegrany w Zagórzu turniej halowej piłki nożnej „ADR Kolejarz Cup 2021” – rocznik 2010. Oprócz końcowego sukcesu zespołu, „Wilczki” zapracowały na wyróżnienie indywidualne – najlepszym strzelcem turnieju z dorobkiem 5 goli został Hubert Stachyra.

Udział w halowych zawodach stanowi atrakcyjną formę uzupełniającą i wzbogacającą proces szkolenia. Nasza drużyna rozegrała bardzo dobre zawody prezentując dobrą organizację gry w atakowaniu, bronieniu i fazach przejściowych. „Wilczki” skutecznie podejmowały próby otwarcia i budowy gry krótkimi podaniami oraz szybkiej finalizacji. Dobre wyszkolenie techniczne skutkowało wieloma wygranymi pojedynkami w grze 1x1. Dużo emocji i dramaturgii dostarczyła w szczególności rywalizacja z rówieśnikami z Dukli i Sanoka. Do wyników należy podchodzić jednak z dystansem, ale choć nie są one celem samym w sobie, to jednak wskazują na prawidłowość obranej ścieżki szkolenia. Postawa drużyny to wypadkowa wysokiej frekwencji zawodników na treningach, zaangażowania rodziców ale także długofalowej pracy trenerów opartej na właściwych filarach szkolenia, na świadomości, doświadczeniu i wiedzy stale pogłębianej systematycznym udziałem w konferencjach, kursach, szkoleniach. Świadomy trener to także kreatywny i świadomy piłkarz…

Brawo Drużyna, brawo Trener!

Wyniki UKS „Wilczki” Lesko:

- ULKS Grabówka 0:0,

- „Kolejarz” II Zagórz 2:0, gole: Hubert Stachyra, Tomasz Kaczmarski,

- MOSiR Dukla 1:0, gol: Hubert Stachyra,

- „Kolejarz” I Zagórz 5:0, gole: Hubert Stachyra x2, Antoni Radłowski, Tomasz Kaczmarski, Wiktor Zagórski,

- „Orzełki” Brzozów 1:0, gol: Tomasz Kaczmarski,

- „Remix” Niebieszczany 2:0, gole: Wiktor Zagórski, Antoni Radłowski,

- „Ekoball” Sanok 2:1, gole: Antoni Radłowski, Hubert Stachyra,

UKS „Wilczki” Lesko reprezentowali: Szymon Brajewski, Tomasz Kaczmarski, Hubert Stachyra, Antoni Radłowski, Stefan Rogaliński, Wiktor Zagórski, trenerzy: Mariusz Nieznański, Witold Maciela.

 

Zdjęcia: Krzysztof Lubomski

(wm)