Wilczki Lesko

Switch to desktop Register Login

TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ ORLIKÓW O PUCHAR BURMISTRZA BRZOZOWA

Drużyna orlików UKS SP „WILCZKI” ( rocznik 2005 ) korzystając z zaproszenia Szkółki Piłkarskiej Mosir Brzozów, wzięła udział w halowym turnieju piłki nożnej o puchar Burmistrza Brzozowa.

Pomimo, że dla Orlików był to pierwszy tegoroczny turniejowy występ, nasza drużyna zaprezentowała się z dobrej strony, prezentując znacznie lepszą grę niżby na to wskazywały uzyskane wyniki. „Wilczki” jak równy z równym rywalizowały z drużynami z Rzeszowa, Krosna i Sanoka, demonstrując niezłe umiejętności piłkarskie oraz grę pełną ambicji i determinacji. Jedynym mankamentem była nieco słabsza skuteczność, wynikająca częściowo z braku doświadczenia w startach halowych. Nie bez znaczenia był również fakt, że „Wilczki” jako jedyna drużyna ze startujących zespołów, nie miała możliwości trenowania w pełnowymiarowej hali. Wyniki meczów i końcowe rozstrzygnięcia zeszły jednak na dalszy plan, a „Wilczki” dzięki udziałowi w turnieju zebrały cenne sportowe doświadczenie, które, miejmy nadzieję, poparte pracą treningową przyniesie chłopcom w przyszłości sukcesy i satysfakcję.

UKS SP „WILCZKI” Lesko – wyniki meczów:
- EKOBALL I Sanok 1:1,
* bramka: Filip Zięba,
– „BENIAMINEK” Krosno 0:2,
– Football Academy Rzeszów 0:3,
– KAP Bardomed Krosno 0:1,
– EKOBALL II Sanok 3:0
* bramki: Filip Zięba, Filip Ważny, Bartłomiej Gryziecki.

UKS SP „WILCZKI” Lesko - skład : Patryk Gnap – Filip Zięba, Dariusz Werbowicz, Szymon Kmiecik, Kacper Sołtys, Filip Ważny, Bartłomiej Gryziecki, Mateusz Kociuba, Kacper Brajewski, trener: Witold Maciela.

Witold Maciela
Sport Lesko Sp. z o.o.