Wilczki Lesko

Switch to desktop Register Login

„PIŁKARSKA ZIMA 2016” - TURNIEJ ORLIKÓW – rocznik 2005

Drużyna Orlików UKS SP „Wilczki” Lesko złożona z zawodników z rocznika 2005, uczestniczyła w turnieju halowej piłki nożnej, rozegranym 6 lutego br. w Besku. W stawce ośmiu drużyn „Wilczki” zajęły piąte miejsce w klasyfikacji końcowej.

Nasi zawodnicy zaprezentowali się na miarę swoich możliwości, choć uzyskane wyniki pozostawiły pewien niedosyt. Dotyczy to przede wszystkim otwierającego turniej meczu z rówieśnikami z Rymanowa, kiedy to „Wilczki” pomimo prowadzenia i przewagi w grze, w końcówce spotkania oddały inicjatywę tracąc łatwo gole. Nasza drużyna starała się budować akcje w oparciu o wymianę podań miedzy poszczególnymi formacjami, unikając chaotycznych wykopów piłki byle do przodu. Znaczącym mankamentem w grze Orlików okazała się jednak nieskuteczność w sytuacjach podbramkowych, która wielokrotnie niweczyła wysiłki Naszej drużyny w dążeniu do uzyskania korzystnego rezultatu. W roli bramkarza udany debiut zaliczył Mateusz Kociuba a pozostali uczestnicy turnieju zyskali bezcenne w sporcie doświadczenie. Mecz decydujący o zajęciu piątego miejsca, pomimo, że przebiegał z przewagą Naszej drużyny zakończył się bezbramkowym remisem. Rozstrzygniecie na korzyść „Wilczków” zapadło w konkursie rzutów karnych, w którym to precyzyjnymi strzałami popisali się Szymek, Kacper i Mateusz.
WYNIKI MECZÓW:
UKS SP „Wilczki” Lesko – Aktiv Pro Rymanów 1:3
( bramka – Miłosz Koczera )
UKS SP „Wilczki” Lesko – „Orzełki” Brzozów 0:2
UKS SP „Wilczki” Lesko – OKS Sobniów Jasło 1:0
( bramka – Kacper Sołtys )
UKS SP „Wilczki” Lesko – „Orzełek” Bażanówka 0:0, rz. karne 3:2
( karne – Szymon Kmiecik, Kacper Sołtys, Mateusz Horodejczuk )

Skład UKS SP „Wilczki” Lesko: Mateusz Kociuba – Szymon Kmiecik, Mateusz Horodejczuk, Kacper Sołtys, Miłosz Koczera, Szczepan Prystasz, Adam Lochman, Kacper Brajewski, trener Witold Maciela.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA TURNIEJU:
1.Orzełki Brzozów
2. Przełom Besko
3. TempoNienaszów
4. AP Aktiv Pro Rymanów
5. UKS SP „Wilczki” Lesko
6. Orzełki Bażanówka
7. Ekoball Sanok
8. Sobniów Jasło
( wm )